DATA ANALYST/Data operator

Sunshine International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- redactare/formatare de documente Word, Excel, Adobe in limba engleza
- realizare/ migrare documente HTML
- gestionare fluxuri de documente
- cautari de informatii pe internet

CERINTE

Cerinte:
- Precizie si dorinta de perfectiune in munca
- Cunoastere avansata lb. engleza; lb. franceza si/sau germana constituie un plus
- foarte buna cunoastere Office (Word, Excel, PowerPoint)
- foarte buna cunoastere Adobe Acrobat
- abilitati de lucru cu Apple Macintosh reprezinta un mare avantaj
- spirit organizatoric, cu initiativa
- abilitati de comunicare in echipa
- abilitati de utilizare email, internet

BENEFICII OFERITE

Angajatorul este cea mai mare companie de consultanta independenta din Europa pe segmentul IT. Oferta include, pe langa salariu,
- bonuri de masa
- card servicii medicale gratuite la Medicover
- prime de rezultat in functie de performante si implicare

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.