CUSTOMER SUPPORT REPRESENTATIVE - Italiano/ Portuguese/ Espagnol/ Greek/ Francais/ English/ German

BLUE AIR TRANSPORT AERIAN

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Oferirea de informatii si solutii corecte si complete, referitoare la serviciile companiei.
- Promovarea serviciilor companiei.
- Acordarea de asistenta si consiliere clientilor in utilizarea serviciilor.
- Inregistrarea si rezolvarea solicitarilor clientilor prin mijloace specifice.
- Procesarea de modificari in profilul clientilor, in conformitate cu procedurile in vigoare.

CERINTE

Viitorul Customer Support Representative va avea un rol deosebit de important in compania noastra, asigurand cu profesionalism si entuziasm suportul necesar pentru clientii Blue Air.

Candidatul ideal ar trebui sa corespunda urmatoarelor cerinte:

- Educatie: absolvent studii medii; student/absolvent de studii superioare.
- Experienta nu este obligatorie; insa experienta in domeniul Customer Support este un avantaj.
- Cunoasterea a minim doua limbi straine:
ITALIANA/PORTUGHEZA/SPANIOLA/GREACA si ENGLEZA/FRANCEZA
- Cunostinte PC: Microsoft Office.
- Aptitudini de comunicare excelente.
- Atitudine orientata catre client.
- Capacitate de a invata rapid.
- Claritate in exprimare.
- Spirit de echipa si mult entuziasm

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.
- Oportunitati de training; formare initiala si continua.
- Posibilitatea unui start promitator in cariera, intr-un mediu profesional si alaturi de o echipa tanara si dinamica.
- Oportunitatea de a lucra cu clienti internationali.
Va rugam sa ne transmiteti aplicatiile dumneavoastra,
via myjob sau la adresa: cristina.ditei@blue-air.ro

Blue Air Transport Aerian este prima companie de low-cost si zboruri charter din Romania, construita in baza modelelor de succese aplicate de catre companiile aeriene din Statele Unite si Europa Centrala si de Vest.
Conceptul de low-cost se adapteaza perfect conditiilor din Romania, unde preturile biletelor sunt inca ridicate si nu se ofera o retea completa de conexiuni cu marile orase Europene.
Obiectivul companiei noastre este sa oferim servicii de calitate la preturi accesibile ca o alternativa la formele de transport terestre existente. Blue Air opereaza de pe Aeroportul International Bucuresti Baneasa, al doilea aeroport al orasului Bucuresti, situat la numai 10 Km de centru, oferind conexiuni dinamice cu orasul si cu Aeroportul International Henri Coanda.