Customer support Okazii.ro

Okazii.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Oferirea de suport online si offline pentru utilizatorii site-ului Okazii.ro
-Oferirea de raspunsul prin email sau telefonic solicitarilor venite din partea utilizatorilor;
-Aplicarea de sanctiuni utilizatorilor ce incalca Politica site-ului;
-Solutionarea problemelor utilizatorilor si operarea in sistem a modificarilor necesare;
-Moderarea forumurilor Okazii.ro;
-Asocierea produselor ca la categoriile corecte;
-Validare comentarii calificative acordare de catre utilizatorii site-ului.

CERINTE

-Studii superioare finalizate;
-Experienta intr-un departament de customer support (online) sau call-center – avantaj semnificativ;
-Cunostinte avansate de operare PC: MS-Office si Internet;
-Limba engleza - nivel avansat;
-Foarte bune abilitati de comunicare (verbala si in scris) si interrelationare interpersonala;
-Persoana organizata, atenta la detalii;
- Orientare spre rezultate, proactivitate, atitudine pozitiva;
-Rezistenta la stress, capacitatea de a respecta termene limita foarte scurte;
-Capacitate de a lucra in echipa, spirit de cooperare, receptivitate.

BENEFICII OFERITE

- Program flexibil de lucru;
- Conditii de lucru excelente intr-un mediu tanar si dinamic;
- Posibilitatea promovarii atat in cadrul departamentului cat si in alte departamente ale site-ului;
- Acces gratuit sala sport/fitness.
- Bonuri de masa

Lansat oficial pe 15 aprilie 2000, Okazii.ro este cel mai mare site de comerţ online din România. Cu peste 3,7 milioane de vizitatori pe lună, Okazii.ro oferă cea mai mare varietate de produse puse în vânzare ( peste 1.400.000), cât şi cea mai mare comunitate online de comercianţi independenţi din România (peste 600.000 de utilizatori activi). În momentul de faţă echipa Okazii.ro are 75 de angajaţi, cu o medie de vârstă ce nu depăşeşte 26 de ani, cu aptitudini în zonele IT, programare, vânzări, PR, relaţii cu clienţii, marketing, dezvoltare de business, web design şi creaţie, statistica, SEO.

Okazii.ro este în continuă căutare de talente, persoane dinamice şi pasionate de internet, care să întregească echipa şi care să ajute la dezvoltarea Okazii.ro.