Customer Support

Call Center Media Comunications

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistreaza solicitarile de informatii sau nemultumirile primite fie telefonic, fie prin e-mail sau prin sistemul de chat
- Rezolva intr-un timp cat mai scurt aceste solicitari in functie de prioritate, conform politicii companiei
- Solicita ajutorul celorlalte departamente pentru anumite probleme
- Filtreaza solicitartile primite pentru a le identifica pe cele mai frecvente
- Transmite o serie de raportari departamentelor implicate.

CERINTE

- Limba engleza ¿ nivel avansat
- O alta limba straina constituie un avantaj
- Minum studii medii
- Abilitati de utilizare a pachetului MS Office
- Bune abilitati de comunicare
- Persoana organizata, analitica, atenta la detalii

BENEFICII OFERITE

- Salariul se negociaza in cadrul interviului (minim 250 euro net)
- Se ofera posibilitatea avansarii in companie

Call center in limba romana si engleza pentru cea mai mare companie de telefonie mobila din Romania