Customer Support

Mobimax Servicii SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea apelurilor telefonice primite si efectuate si întregistrarea rezultatelor acestora în aplicaţii soft;
- Asigurarea de asistenta clientilor utilizatori ai serviciilor Mobimax;
- Oferirea de informatii despre serviciile Mobimax si promovarea acestora;
- Solutionarea prompta a problemelor clientilor Mobimax si operarea in sistem a modificarilor necesare;
- Solicitarea ajutorului celorlalte departamente pentru anumite probleme;
- Filtrarea solicitarilor primite de la clienti pentru a le identifica pe cele mai frecvente;
- Generarea de rapoarte de activitate periodic sau la cerere, în funcţie de criteriile solicitate.

CERINTE

- Experienta in Relatiile cu Clientii
- Cunostinte generale de GSM
- Cunostinte de operare MS Office (Word, Excel)
- Tastare rapida
- Abilitati de comunicare, inter-relationare si lucru in echipa
- Voce placuta, dictie buna
- Orientare catre client
- Limba engleza- nivel avansat
- Persoana organizata, analitica, atenta la detalii.
-Reprezinta un avantaj: Experienta in Call Center

BENEFICII OFERITE

Mobimax ofera conditii pe masura capacitatii fiecarui angajat. Limita superioara este data doar de performanta personala.
Acest lucru este asigurat printr-un pachet salarial flexibil, training de specialitate, posibilitati de promovare.

Mobimax este una dintre cele mai inovatoare companii de telecomunicatii din Romania. Tehnologia pe care o dezvoltam si pe care o vom promova in Romania ne permite sa revolutionam serviciile oferite publicului si companiilor din Romania.
Businessul Mobimax consta in a vinde propriile servicii si produse de telecomunicatii mobile si fixe catre companii si persoane fizice.
Modelul nostru de a construi si dezvolta o afacere se bazeaza pe calitatea oamenilor nostri si pe tehnologie. Avem nevoie de tine pentru a ne putea atinge obiectivele.
Avem o oferta mai buna si vom raspunde tuturor cerintelor celor care vor sa ni se alaturi si sunt: inovatori, educati, dornici pentru autodezvoltare si care au abilitati de comunicare exceptionale.