Customer Support

PLUS HR SOLUTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza si supravegheaza comenzile de materiale intre vanzatorii din teren si fabrica
- Informeaza clientii (interni & externi) referitor la livrari, facturi, plangeri, intarzieri
- Mentine si imbunatateste relatia cu clientii existenti
- Participa la activitati de Marketing (mailshot, expozitii, telephone sale, completare baze de date, etc.)
- Intocmeste documente diverse aferente activitatii: rapoarte saptamanale/lunare, contract, oferte, facturi, certificate de calitate, etc.
- R¿spunde prompt oric¿ror cereri sau întreb¿ri ale clien¿ilor (interni / externi) cu privire la diferite aspecte ale serviciilor / produselor companiei

CERINTE

- Studii superioare
- Engleza la nivel bun / avansat
- Bune cunostinte de MS Office, Internet, email
- Excelente abilitati de comunicare
- Bune abilitati de integrare in echipa
- Bun time management
- Orientare spre rezultate concrete si rezolvarea problemelor

BENEFICII OFERITE

-Salariu atractiv + bonus

PLUS HR SOLUTIONS is a very active company in Human Resources field.
Our services are: executive search, assessment center, psychological testing, HR consulting, recruitment advertising.