Customer support

SupportSave Europe

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Soluţionarea tuturor întrebarilor clienţilor în termenele date, eficient și eficace.
- Dezvoltarea și menținerea cunoașterii complete a produselor și serviciilor pentru clienți.
- Capabilitatea de a recunoaşte cu exactitate necesitaţile, când se relizează transferul situaţiei la un alt departament sau la un membru senior al personalului.
- Pentru a face faţă la toată corespondența solicitată / necesară.
- Menţinerea evidenţei tuturor apelurilor preluate, procesate în conformitate cu procedura actuală.
- Menținerea și actualizarea tuturor datelor colectate.
- Capacitatea de a informa clientul cu privire la oferte si caracteristicele acestora , oferind opțiuni / soluții adecvate.

CERINTE

Candidatul ideal:

- Bună competență în limba FRANCEZA.
- Nivel mediu de cunoaştere a limbi engleze.
- Experienta anterioara sau aptitudini pentru Serviciul Clienți constitue avantaj
- Bune aptitudini organizatorice.
- Cunoașterea MS Word / Excel.
- Abilitati de comunicare excelente.
- Abilitatea de lucru in echipă.
- Abilitatea de a te adapta la un mediu de lucru în continuă schimbare.

BENEFICII OFERITE

- Salariu super atractiv!
- Fără telemarketing, vânzări, recuperări şi stres, doar preluarea comenzilor şi satisfacerea tuturor necesităţilor clienţilor.
- Oferim job intr- un mediu relaxat, distractiv cu multe oportunități de evoluţie.
- Suntem o echipă tînără si profesionistă, in continua dezvoltare, fă parte din elită!