CUSTOMER SERVICE SUPERVISOR - Companie multinationala

H.C.S - Human Capital Solutions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie multinationala pozitionata intre liderii de distributie in domeniul FMCG
-Coordoneaza activitatile oamenilor din departament
-Stabileste bugetul pentru cheltuieli: operationale, fixe si variabile si pentru angajari
-Evaluarea echipei ,propuneri pentru traininguri
-Implementarea politicii comerciale a companiei
-Propune proceduri de imbunatatire a programelor care ar ajuta la maximizarea performantelor
-Participa la planificarea si executia noilor proiecte
-Comunicarea si colaborarea sistematica cu toate nivelele si pozitiile din departamentele existente in companie

CERINTE

- Studii superioare finalizate preferabil domeniul economic
- Engleza avansat
- Experienta pe o pozitie similara

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

HCS Human Capital Solutions is a dynamic consulting company that specializes in services tailored to assist companies in attracting, developing and retaining the best of the human capital in Romania. Through search and selection, assessment, training and human resources consultancy, HCS Human Capital Solutions can be a full range reliable partner for your human capital needs.