Customer Service Representatives with Chinese (Mandarin & Cantonese)

Elohim Net

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
Pozitia implica preluarea / efectuarea de apeluri telefonice, scrierea de email-uri si transmiterea informatiilor catre clienti in conformitate cu datele din sistem
Oferirea de asistenta clientilor folosind diferite aplicatii software
Tinerea evidentei operatiunilor cu clientii, inregistrarea detaliilor de cereri si comentarii, precum si actiunile intreprinse
Gestionarea apelurilor/cererilor clientilor nostri intr-un mod eficient si placut, cu inalt profesionalism si cat mai bine posibil

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
Limba materna – chineza (mandarina si cantoneza), bune cunostinte de limba engleza; cunoasterea limbii romane poate fi un plus
Excelente abilitati de comunicare
Persoana orientata spre client, dinamica si optimista
Persoana convingatoare si ambitioasa
Capacitate de a se integra si de a lucra in echipa
Buna cunoastere a pachetului MS Office

BENEFICII OFERITE

OFERTA NOASTRA:
Veti face parte dintr-o echipa tanara, dinamica si entuziasta de oameni cu experienta multiculturala
Veti avea posibilitatea de a intra in contact cu oameni din diferite tari, inclusiv din propria dvs. tara
Sediul nostru este modern, amplasat central in Bucuresti (zona Dorobanti - Sect 1)
Dupa 3 luni de la angajare se ofera asigurare medicala privata
Se ofera un salariu motivant
Posibilitatea de a lucra intr-o companie multinationala in domeniul turismului; de a intelege cum funtioneaza o "rezervare online"

Olotels.com este o companie multinationala ce activeaza in domeniul turismului. Cifra noastra de afaceri este in jurul valorii de 150 milioane de euro si avem 5 locatii internationale in: Franta, Anglia, Spania, Romania si China. Ofertele noastre de cazare la hotel accesibile prin intermediul portalului www.olotels.com se adreseaza clientilor internationali si cuprind 200.000 de hoteluri, catre 19000 de destinatii, in 170 de tari.
Reprezentanta din Romania - Elohim Net - are o locatie moderna de 6 etaje in Bucuresti (zona centrala, P-ta Dorobanti), cu facilitati de inalta calitate pentru angajatii nostri. Vei face parte dintr-o echipa competitiva in care fiecare membru poate sa-si dezvolte abilitatile personale, poate contribui la succesul companiei si este apreciat in functie de competentele personale.