CUSTOMER SALES REPRESENTATIVE

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vanzarea serviciilor de inchirieri auto provenite din sistemul national sau international de rezervari
- eliberarea documentelor specifice inchirierilor auto
- eliberare de facturi catre clienti
- efectuarea de rezervari in tara si in strainatate
- incasare clienti, urmarirea platilor
- mentinerea relatiilor cu clientii
- realizarea documentelor interne, conform procedurilor specifice

CERINTE

- engleza foarte bine - cerinta eliminatorie
- alte limbi straine de circulatie internationala
- aspect fizic placut, ingrijit
- permis de conducere categ B, obligatoriu vechime min.un an
- pachetul office foarte bine
- eventuala experienta in vanzari si in relatiile cu clientii (in special cei straini)

BENEFICII OFERITE

- 300 euro net
- decontare transport/contravaloare conbustibil masina proprie
- bonuri de masa
- abonament servicii medicale la o clinica particulara
- bonusuri din vanzarile serviciilor de inchirieri auto efectuate direct
- prime de Paste, Craciun, 1 martie
- 1 saptamana de concediu asigurat de catre companie la casa proprie de vacanta
- concediu legal, conform legii

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro