Customer Relationship Coordinator

Sensiblu

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Acordarea de suport in mentinerea relatiei cu agentia/agentiile de creatie publicitara, de media si furnizorii de servicii din domeniu;
- Acordarea de suport in implementarea actiunilor de marketing (campanii media si in store, evenimente speciale, imagine Sensiblu – outdoor, vitrine);
- Coordonarea catalogului lunar Sensiblu (revista BLU) in ceea ce priveste culegerea si transmiterea de informatii pentru agentia care realizeaza revista; corectura si revizuirea articolelor scrise de catre agentie, pentru fiecare numar al revistei;
- Actualizarea lunara a site-ului Sensiblu si a newsletter-ului Sensiblu, coordonarea campaniilor de emailing.

CERINTE

- Studii superioare finalizate (Facultatea de Marketing - reprezinta avantaj);
- Experienta intr-un post similar reprezinta avantaj;
- Cunostinte operare PC (word, excel, power point) - nivel avansat;
- Cunostinte de limba engleza - nivel avansat;
- Persoana organizata, responsabila, dinamica.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.

Compania Sensiblu lider de piata, este singurul lant farmaceutic cu acoperire nationala. Face parte din grupul de firme A&D Pharma (unul dintre cele mai dinamice grupuri farmaceutice din Romania).