Customer/Client Service

Admedia Consulta

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura suport pentru activitatile de vanzari ale companiei.
- intretine relatia cu clientii prin cercetare primara si follow-up
- asigura suport in relatia cu clientii
- opereaza chestionarele de satisfactie
- gestioneaza relatiile de postvanzare

CERINTE

- cunostinte foarte bune de utilizare word, excell, powerpoint
- foarte bune capacitati de comunicare si intelegere
- cunostinte foarte bune de limba engleza
- respectarea dead-lineurilor si responsabilitate
- atentie la detalii si persoana foarte atenta in planificarea timpului
- studii superioare finalizate

BENEFICII OFERITE

- salariu fix negociabil
- bonusuri la indeplinirea performantelor (trimestrial)
- notebook, telefon mobil
- posibilitate de promovare in 3 luni de la angajare, functie de rezultate

consultanta marketing, activitati de publicitate full-service, organizari de evenimente proprii