CUSTOMER CARE REPRESENTATIVE - MULTINATIONAL TELECOM LEADER

MANPOWER Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Preluare apeluri telefonice de la clientii companiei
-Identificarea informatiilor relevante in procesul de asistenta al clientilor
-Filtrarea si transmiterea raportarilor catre celelalte departamente
-Solutionarea problemelor clientilor conform procedurilor companiei
-Operarea in sistemul si aplicatiile interne a modificarilor necesare

CERINTE

-Student in an terminal sau tanar absolvent
-Experienta minim 6 luni pe o pozitie similara sau in cadrul unei asociatii studentesti
-Foarte bune abilitati de comunicare si relationare
-Capacitate de invatare rapida si de a face fata mai multor sarcini simultan
-Atentie la detalii si orientare spre client
-Cunostinte limba Engleza ¿ nivel avansat
-Abilitati PC ¿ Word, Excel, Web

BENEFICII OFERITE

-Companie multinationala, lider in domeniul Telecom
-Salariu atractiv + tichete de masa
-Excelente oportunitati de dezvoltare in cariera