Customer Assistant

Marks and Spencer

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam colegi noi pentru echipa noastra!

Postul pentru care cautam colegi este Consultant client.

Acest post ti se potriveste daca:

Esti student/a sau ai absolvit o facultate.
Detii foarte bune abilitati de comunicare si relationare.
Cunosti limba engleza cel putin la nivel Mediu.
Ai cunostinte medii de utilizare a aplicatiilor MS Ofice.

Experienta anterioara pe un post similar constituie un avantaj!

CERINTE

Daca vrei sa lucrezi alaturi de noi spune

DA

Echipei M&S!

Bine-cunoscut și iubit de milioane de oameni din întreaga lume, brandul Marks & Spencer oferă un segment fashion de înaltă calitate, preparate premiate și articole pentru casă pline de stil și eleganță.

Fondat cu mai mult de un secol în urmă și cu peste 1.000 de magazine în peste 45 de țări, azi suntem unul dintre retailerii de top din Marea Britanie. Pentru că înțelegem importanța Calității, Valorii, Serviciilor, Inovației și a Încrederii, trăim ghidându-ne după aceste valori în tot ceea ce facem. Prin inovație constantă, ne creăm propriile produse și oferim o nouă experiență a shoppingului, astfel încât să satisfacem clienții din întreaga lume.