Curs autorizat Inspector Resurse Umane

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cursul se desfasoara in Bucuresti, in perioada 11.01 - -8.02.2010, in weekend-uri.

Pret Curs: 800 RON
Data Limita de incriere: 07.01.2010

BONUS pentru persoanele fizice: cine se inscrie pana la data de 05.01.2010, primeste un discount de 100 RON!

OFERTA SPECIALA PENTRU COMPANII:

1. inscrieti 2 sau 3 persoane si primiti o reducere de 10%/cursant inscris,
2. inscrieti mai mult de 3 persoane si primti o reducere de 20%/cursant inscris,
3. inscrieti-va angajatii la ambele cursuri in domeniul resurselor umane si puteti beneficia de o reducere de 20% pentru cursul de perfectionare Inspector Resurse Umane.

CERINTE

-minim studii medii.
Pentru inscriere este nevoie de urmatoarele documente:
- copie C.I.
- copie
de pe ultimul act de studii ( sau adeverinta)
- copie certificat casatorie ( in cazul schimbarii
numelui)
- CV

BENEFICII OFERITE

Detalii inscriere:

Taxa cursurilor poate fi achitata in 2 transe: prima la data inscrierii, iar
urmatoarea pana la finalizarea cursului. Documente necesare inscrierii : copie dupa buletin, copie
dupa ultimul act de studii, dovada schimbarii de nume daca este cazul. Cursurile se tin in limita
locurilor disponibile. Necompletarea numarului minim de locuri pentru un curs conduce la
reprogramarea acestuia, la o data ulterioara.

Competente dobandite - IRU:

1. Protectia
muncii

2. Planificarea activitatii proprii

3. Lucrul in echipa

4. Recrutarea si selectia
personalului

5. intocmirea si gestionarea documentelor de evidenta a personalului

6. Acordarea
de consultanta de specialitate privind problemele de personal

7. Administrarea bazei de date a
salariatilor utilizand calculatorul etc.

Agentia Public Euroconsulting organizeaza curs de formare profesionala: Inspector Resurse Umane, acreditat de catre Ministerul Muncii, Solidaritatii Sociale si Familiei si Ministerul Educatiei si Cercetarii.

Pentru inscriere ne contactati la tel: 0728-270-876 sau e-mail: lavinia@publiceuroconsulting.ro