Curs autorizat FORMATOR (trainer)

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cursul se desfasoara in Bucuresti, la sediul TUV Rheinland Romania, sector 1, Bucuresti, Calea Dorobantilor 103-105, in perioada 11-15.01.2010

Pret Curs: 500 RON
Data Limita de incriere: 07.01.2010

In conformitate cu cerintele OG 129/2000, Art.23, care reglementeaza formarea profesionala continua
in Romania, se prevede ca incepand cu 01.01.2010 toti furnizorii de formare profesionala autorizati
CNFPA trebuie sa faca dovada ca realizeaza programe de formare cu formatori certificati.

Formatorul este specialistul in formare care proiecteaza, deruleaza, evalueaza si revizuieste activitati teoretice/practice si/sau programe de formare si dezvoltare a competentelor profesionale, derulate in institutii specializate sau la locul de munca.

Cursul se adreseaza formatorilor care si-au dobandit partial competentele pe cai informale, precum si tuturor
persoanelor care doresc sa se pregateasca pentru aceasta profesie.

CERINTE

-minim studii medii.
Pentru inscriere este nevoie de urmatoarele documente:
- copie C.I.
- copie
de pe ultimul act de studii ( sau adeverinta)
- copie certificat casatorie ( in cazul schimbarii
numelui)
- CV

BENEFICII OFERITE

- Certificat de absolvire cu recunoastere nationala
- Deprinderea tuturor cunostintelor
necesare
profesarii acestei ocupatii
- Introducerea CV-ului Dvs. in baza noastra de date in
vederea ocuparii
unui post, daca sunteti interesat

Competente dobandite:

- Modalitati de
pregatire a formarii
- Realizarea activitatilor de formare
- Aplicarea metodelor si tehnicilor de
instruire
- Evaluarea participantilor

Oferim:

- Suport de curs pe hartie + GRATIUIT suport de curs pe CD
- Conditii Minime de Inscriere: Studii Medii

Agentia Public Euroconsulting organizeaza curs de formare profesionala: Inspector Resurse Umane, acreditat de catre Ministerul Muncii, Solidaritatii Sociale si Familiei si Ministerul Educatiei si Cercetarii.

Pentru inscriere ne contactati la tel: 0728-270-876 sau e-mail: lavinia@publiceuroconsulting.ro