CURIER PE BICICLETA

FUTURE HR IMPACT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea si livrarea comenzilor (plicuri, colete mici) de la si catre clienti;
- Respectarea ordinii de prioritate pe care o traseaza dispecerul si a timpului de livrarea in care trebuie sa se incadreze;
- Completarea facturilor si incasarea contravalorii acestora de la clienti.

CERINTE

- Experienta de minimum 3 luni;
- Cunoasterea strazilor din Bucuresti;
- Rezistenta la efort;
- Capacitate de relationarea cu oamenii.

BENEFICII OFERITE

- Bonuri de masa;
- Bonusuri;
- Program de lucru: luni-vineri, orele 09.00 - 18.00.

Infiintata in 2005, FUTURE HR IMPACT reprezinta o companie cu capital romanesc a carei misiune este aceea de a valoriza resursa umana, intermediind parteneriatul strategic dintre candidati si angajatori.
FUTURE HR IMPACT nu promite! Future HR Impact se angajajeaza.

Obiectivul nostru, al echipei FUTURE HR IMPACT, este sa reprezentam cu succes atat candidatii in obtinerea unui loc de munca potrivit motivatiilor si aptitudinilor lor, cat si companiile ce au nevoie de servicii specializate si prompte.