CURIER (livrarea documentelor / plicurilor pe jos)

TRANS CARGO EXPRES - Membru RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Esti tanar si vrei independenta financiara?

- Esti student si ai nevoie de bani?

- Vrei sa ai un program flexibil?

- Avem job-ul ideal pentru tine: livrarea documentelor / plicurilor, pe jos, catre clienti, persoane juridice si fizice.

- Daca vrei sa lucrezi intr-o companie de prestigiu, esti serios, sociabil, dinamic, asteptam candidatura ta!

CERINTE

Pentru a te alatura echipei noastre trebuie sa fii dinamic, serios, sa ai studii medii finalizate, sa fii rezistent la stres si sa cunosti foarte bine Bucurestiul.

Ai nevoie de multa putere de munca, nu ai nevoie de experienta in domeniu.

BENEFICII OFERITE

Daca alegi TCE, vei avea posibilitatea de a-ti dezvolta o cariera intr-o companie mare si, in primul rand,
oportunitatea de a participa la un proiect de mare anvergura.
In plus, vei fi retribuit pe masura!

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de transport, distributie si curierat rapid.