CURIER - BRASOV, BUCURESTI

Arabesque S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- tine legatura cu CFR, privind evindenta vagoanelor sosite cu marfa si verifica corectiutudinea calculatiei de pret pentru serviciile CFR;
- ridica si depune corespondenta;
- verifica platile catre CFR gara folosita de punctul de lucru;
- tine legatura cu vama si cu casa de expedii pentru efectuarea operatiunilor vamale pentru importuri si exporturi de marfa care privesc punctul de lucru;
- tine legatura cu Banca, duce si preia documentele de banca.

CERINTE

- Persoana tanara, dinamica, cu simt practic si dispusa sa faca deplasari zilnice in interes de serviciu;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- mediu de lucru profesionist in cadrul unei firme de renume.

Companie cu capital integral romanesc, ARABESQUE si-a facut aparitia pe piata romaneasca in anul 1994, aducand un plus de profesionalism pe piata materialelor de constructii si o oferta integrata.

In prezent, compania ARABESQUE este lider pentru distributia materialelor de constructii si finisaje oferind peste 25.000 de repere.