Curier/Responsabil relatii cu autoritatile

SC REINVENT CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Depunerea declaratiilor de salarii (somaj, sanatate, CAS); Mentinerea relatiei cu Inspectoratul Teritorial de Munca(Bucuresti si Ilfov);
Mentinerea relatiei cu Administratiile Financiare si depunerea declaratiilor aferente;
Depunere documente aferente la banci;
Depunerea documentelor la Registrul Comertului, in caz de nevoie;
Asigura fluxul de documente intre sediile firmei, daca este necesar;

CERINTE

Persoana serioasa, organizata;
Cunostinte medii de limba engleza;
Experienta in lucrul cu functionarii publici;
Persoana rezistenta la stres si efort fizic prelungit;
Persoana amabila si politicoasa;
Foarte bune abilitati de comunicare;

BENEFICII OFERITE

Posibilitate de promovare in cadrul companiei dupa minim 6luni de activitate.
Se incheie contract de munca pe perioada nedeterminata cu posibilitatea promovarii in cadrului companiei. Toate aplicatiile vor fi tratate cu maxima seriozitate si confidentialitate.Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu.

Domeniul de activitate este consultanta comerciala si evidenta contabila, firma facand parte din grupul de firme REINVENT, existent pe piata incepand cu 1993