CURIER

Dragon Star Company SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura preluarea/livrarea expeditiilor de la / catre clienti conform standardelor companiei, intr-un mod profesional
- incaseaza de la clieti contravaloarea expeditiei/preluarii si mentine evidenta acestora
- transmite detalii despre livrare/preluare dispeceratului, conform standardului companiei
- ofera informatii clientilor despre serviciile companiei

CERINTE

- permis de conducere cat B minim 2 ani - cat C avantaj-OBLIGATORIU
- abilitatea de a lucra sub presiune si timp limita
- comunicativ
- dinamic si motivat
- disponibilitate program prelungit
- experienta anterioara constituie un avantaj
- fara cazier sau incidente majore de munca

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- bonusuri lunare functie de performante

DRAGON STAR COMPANY - CURIER EXPRES, beneficiind de o dotare moderna, experienta de peste 10 ani in transportul de valori si personal specializat efectueaza livrari de documente si marfuri in peste 100 de localitati de pe teritoriul Romaniei.