Curier

Direct Home Delivery

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana responsabila, organizata, eficienta
Aspect ingrijit, orientare catre client
Sofer cat. B cu experienta, cunoaste orasul Bucuresti
Limba engleza constituie un avantaj
Vocabular si scris ingrijit
Dornic de munca, activ, comunicativ
Apt sa urmareasca si sa raporteze informatiile din piata
Capabil sa-si planifice activitatea zilnica

CERINTE

Pregateste si livreaza, la domiciliul clientilor, expeditiile de produse
Intocmeste documente de transport, factureaza si incaseaza serviciile la client
Ofera informatii suplimentare clientului
Cunoaste serviciile si standardele DHD
Respecta si promoveaza imaginea DHD
Comunica activ cu seful logistica despre oportunitati si informatii din piata

BENEFICII OFERITE

Compania ofera pregatire de specialitate si un cadru de munca motivant, pe o piata deosebit de activa.

Direct Home Delivery are drept obiect de activitate comercializarea produselor alimentare si nealimentare prin livrari la domiciliu si in cadrul retelei proprii DHD. Misiunea companiei este de a furniza clientilor DHD cele mai bune produse de larg consum, intr-o ambianta placuta, pentru a imbunatati calitatea vietii.