CURIER

121MARKETING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Livrarea plicurilor situate in zone periferice. Activitatea de curierat intern.

CERINTE

Cautam persoane tinere, responsabile si capabile pentru controlul si supervizarea activitatilor de teren. Spiritul de observatie si buna orientare in teren sunt calitati esentiale.
Candidatii trebuie sa aiba cunostinte de utilizare a PC-ului, cel putin studii medii (diploma de bacalaureat) si permis de conducere (categoria B).

BENEFICII OFERITE

Oferim tot ceea ce este nevoie pentru a face pe cineva fericit cu locul sau de munca: salariu bun, beneficii suplimentare, training-uri si un mediu de lucru personalizat. In plus, sansa unei cariere ascendente intr-o companie deosebita. A oamenilor care lucreaza deja la noi.

Daca esti interesat, trimite-ne un CV si o scurta scrisoare prin care sa ne convingi ca esti
persoana pe care o cautam, prin fax la numarul 021/335.64.59 sau prin e-mail la adresa
hr@121Marketing.ro.

Suntem o agentie de marketing direct cu sediul central in Bucuresti.