Vorbitor Limba Poloneza

S.C. Netbridge Services S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Anticipeaza evolutiile posibile ale pietii si le interpreteaza corect;
- Asista la planurile si evenimentele organizate de catre echipa de marketing/vanzari si este responsabil in colectarea informatiilor referitoare la evolutia pietei studiind site-uri in poloneza.

CERINTE

- Cunostinte scris si oral la nivel nativ/avansat al limbii poloneze;
- Experienta in domeniile: telemarketing, studii de piata- se puncteaza;
- Abilitati ridicate de comunicare interpersonal, sinteza si analiza;
- Spirit inovativ;
- Studii Superioare. Calificare in marketing si/sau comunicare - se puncteaza;
- Aptitudini de organizare si planificare a timpului si activitatii;
- Placere pentru a "sta pe net", a analiza website-uri si a concepe strategii de promovare online.

BENEFICII OFERITE

- Dezvoltare profesionala intr-un mediu placut si motivant;
- Colectiv de munca prietenos, fara birocratie;
- Transfer de know-how permanent;
- Plan de cariera, motivare si dezvoltare;
- Aprecierea si remuneratia corespunzatoare a muncii bine facute;
- Raport echilibrat program de lucru-timp liber
- Acces gratuit fitness/sala sport;
- Tichete de masa.

Companie din Romania cu activitate exclusiva pe Internet, care dezvolta servicii de calitate, avand in portofoliu o gama larga de aplicatii web, ce ocupa pozitii de top in Internet . Misiunea noastra este sa implementam cele mai profesioniste servicii online in Romania, oferindu-le utilizatorilor si clientilor interni/externi toate conditiile pentru a beneficia la maxim de avantajele Internetului.