Cumparator sub acoperire

Professional Shoppers

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectueaza vizite sub acoperire conform unor instructiuni si scenarii, la diverse unitati de retail (magazine, banci, etc)
- intocmeste un raport standardizat si il trimite prin e-mail la sediul SHOPPERS sau il plaseaza pe site
- da informatii suplimentare la cererea SHOPPERS, prin e-mail sau telefon

CERINTE

- are un job stabil dar are si timp 1-4 ore pe saptamana pentru proiectele de mystery-shopping
- poate retine un scenariu
- poate interpreta credibil un rol de cumparator real, fara sa se intimideze
- tine minte detaliile vizitei, pentru a face un raport ulterior
- este punctual, de cuvant si ordonat
- are calculator si acces la internet
- are un telefon mobil

BENEFICII OFERITE

- obtinerea unui venit in timpul liber;
- program foarte flexibil;
- comision peste media pietei.

Shoppers presteaza servicii de audit al performantei in retail, pentru firmele ce activeaza in acest domeniu.
Din 2007, compania este leader de piata pe nisa sa, avand un management modern si performant.
Shoppers este angrenata in multiple colaborari internationale, cu firme din Europa de Vest si Centrala.