Croitoreasa

Christina Andrei

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atelierul de croitorie angajeaza croitoreasa cu experienta pentru efectuarea comenzilor Dupa ideea designer-ului (inclusiv Poze) rochii de zi , de seara orice tip de vestimentatie de dama.

Cerinte Obligatorii :

De preferat :peste 12 ani experienta in domeniu

- foarte buna cunoastere a tuturor utilajelor profesionale;

- executarea in totalitate a operatiilor de prelucrare a materiei prime, in vederea transformarii ei in produs finit de imbracaminte;
- executarea tiparului;
- cunostinte bune de interpretare a tiparului;
- croirea – decuparea detaliilor;
- coaserea in totalitate a obiectului vestimentar;
- confectionarea produsului integral in sistem de comanda, de la executarea tiparului, la croit si cusut ducand la realizarea integrala a produsului vestimentar

Experienta solicitata este exclusiv adresata croitoreselor pentru realizarea produsului cap- coada.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Beneficii Oferite

- pachet salarial atractiv;
- condiții de munca excelente;
- aparatura de ultima generatie;

DESCRIEREA COMPANIEI:

Atelier creatie vestimentara

Va rugam specificati in cv-ul D.voastra Numele Companiilor unde ati lucrat.

Va multumim!

CERINTE

1-10 ani experienta

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv

DESCRIEREA FIRMEI

Atelier de creatie