croitoreasa

Euro House

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atelierul de croitorie Marie Boutique angajeaza croitoreasa cu experienta pentru efectuarea comenzilor Dupa ideea designer-ului (inclusiv Poze) rochii de zi , de seara orice tip de vestimentatie de dama.

CERINTE

Obligatoriu
:- foarte buna cunoastere a tuturor utilajelor profesionale;

- executarea in totalitate a operatiilor de prelucrare a materiei prime, in vederea transformarii ei in produs finit de imbracaminte;
- executarea tiparului;
- cunostinte bune de interpretare a tiparului;
- croirea – decuparea detaliilor;
- coaserea in totalitate a obiectului vestimentar;
- confectionarea produsului integral in sistem de comanda, de la executarea tiparului, la croit si cusut ducand la realizarea integrala a produsului vestimentar

Experienta solicitata este exclusiv adresata croitoreselor pentru realizarea produsului cap- coada.

BENEFICII OFERITE

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Beneficii Oferite

- pachet salarial atractiv;
- condiții de munca excelente;
- aparatura de ultima generatie;

DESCRIEREA COMPANIEI:
Atelier creatie vestimentara

Va rugam specificati in cv-ul D.voastra Numele Companiilor unde ati lucrat.

Va multumim!

salariu :350-500 euro

DESCRIEREA FIRMEI

Atelier si constructie