Croitoreasa

S.C. ELENY COM S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Centru retusuri angajeaza urgent croitoreasa cu experienta pentru executarea tuturor serviciilor si operatiilor solicitate de catre client. Punctul de lucru se afla in incinta Centrului comercial IDM (zona Garii Basarab). Programul de lucru este L-S: 10-21 si D:10-18 (zilele libere se vor stabili de acord intre angajati) iar salariul se va discuta in cadrul interviului.

Masurarea si insemnarea produsului de retusat
Croirea conform semnelor
Executarea operatiilor necesare
Finisarea produsului
Incasarea contravalorii operatiilor

CERINTE

Persoane serioase care sa posede calitati reale de lucrul cu diferite operatii.

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta in cadrul interviului.

LENY COM se ocupa cu comercializarea costumelor pentru barbati. Pentru a veni in intampinarea solicitarilor clientilor dorim sa deschidem un centru de retusuri unde acestia sa-si poata efectua toata gama de operatii necesare obtinerii unui produs finit conform cu cerintele.