Croitor Retusier

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

UPA Solutions recruteaza CROITOR RETUSIER pentru unul din clientii sai, un lant de hipermarketuri.

Responsabilitati:
- Efectuează diverse retuşuri la produsele textile achizitionate din magazinul angajatorului in care isi desfasoara activitatea;
- Controleaza numărului de produse intrate si ieşite din cabinele de proba;
- Respecta termenele de realizare a operatiunilor de retus;
- Realizeaza retuşurile la produse ;
- Asigurara ordinea si curatenia in cabinele de proba si in spaţiul de lucru

Activitatea de desfasoara in zona Sector 4, Bucuresti
Program de lucru: full time in ture

CERINTE

- Nivel minim de calificare: pregătire specializata
- Experienţa profesionala: necesara

BENEFICII OFERITE

Salariu:
694 lei NET + sporuri
tichete de masa (9,35 lei*zile lucrate/luna)

Cei interesati pot suna la 0724 448 266 sau pot trimite CV- ul pe vreaujob@upasolutions.ro

UPA Solutions este o companie romaneasca ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională.

Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de 12 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro