CREDIT CONTROLLER

CURIERO

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmareste evolutia debitelor restante;
- Contacteaza clientii datornici in vederea recuperarii creantelor;
- Respecta procedura de colectare creante;
- Solicita clientilor confirmari de sold si raspunde la cele primite;
- Realizeaza punctajele si stabileste diferentele de sold;
- Realizeaza rapoartele si situatiile solicitate.

CERINTE

- Absolvent studii superioare economice
- Cunostinte contabilitate primara
- Operare PC (MS Office)
- Experienta utilizare WizCount - constituie avantaj
- Persoana dinamica si motivata
- Abilitati de comunicare interpersonala

BENEFICII OFERITE

- Instruire profesionala continua;
- Colectiv tanar si dinamic;
- Sanse reale de promovare.

DESCRIEREA FIRMEI

CINE ESTE CURIERO?

Curiero activeaza pe piata de curierat intern in sistem door-to-door din 2003.

Este o companie in plina dezvoltare care in cei 3 ani de activitate a reusit sa ajunga in primele 3 firme de curierat din Romania.
Serviciile oferite includ: curierat national in sistem door-to door cu livrare in 24 h, servicii postale, cargo si de curierat rapid local (in Bucuresti si in cateva localitati importante din tara).

Curiero dispune de o retea de 74 de agentii în marile orase din tara, de un parc auto adaptat nevoilor de transport si de o structura a rutelor si a depozitelor inovatoare pentru România.

Prin toate demersurile sale, Curiero incearca sa obtina excelenta in procesele interne si serviciile oferite.

CURIERO Cu simt de raspundere!
Tel : 0728.818.592
Fax : 031.805.4670
E-mail : hr@curiero.ro