CREDIT CONTROLLER

Relad Pharma S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Administreaza colectarea vanzarilor si a instrumentelor de garantie;
- Colaboreaza cu celelalte departamente in vederea imbunatatirii procesului de colectare a vanzarilor;
- Ofera recomandari departamentului de vanzari din punct de vedere al riscului de client;
- Realizeaza rapoarte periodice referitoare la activitatea de control;

CERINTE

- Studii superioare finalizate (preferabil in domeniul economic sau juridic);
- Experienta intr-o pozitie similara (credit control - preferabil intr-o companie de distributie);
- Cunostinte foarte bune de MS Office (Excel);
- Excelente abilitati de planificare, organizare, si analiza;
- Orientare spre client, foarte bune abilitati de comunicare la toate nivelele;

BENEFICII OFERITE

Compania ofer¿ un mediu de activitate dinamic ¿i propice dezvolt¿rii profesionale, un pachet salarial atractiv cu posibilit¿¿i de cre¿tere în func¿ie de rezultate.

RELAD este unul dintre liderii pietei romanesti de import si distributie de produse farmaceutice si parafarmaceutice. Astazi compania comercializeaza peste 6000 de produse catre 4000 de clienti (farmacii si spitale), situati pe intreg teritoriul Romaniei. RELAD are puncte de lucru in 16 din cele mai mari orase din tara, avand o echipa formata din peste 800 de profesionisti. Misiunea RELAD este sa contribuie permanent la imbunatatirea sistemului de sanatate national, printr-o inalta calitate (certificata cu standardul ISO 9001:2000) a distributiei si comercializarii produselor farmaceutice, in beneficiul pacientilor, al partenerilor si al sau, in egala masura.

Daca doresti sa faci parte dintr-o echipa tanara, profesionista, dinamica si unita, sa iti construiesti o cariera intr-un domeniu de perspectiva, intr-o companie care iti ofera sansa de a te dezvolta profesional si personal, incearca-ti sansa! Te asteptam in echipa RELAD! Succes!