CREDIT CONTROLER

TCE LOGISTICA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea relatiei cu clientii debitori
- urmarirea debitelor existente la client
- evidenta cererilor de deblocare a comenzilor
- gestionarea bazei de date cu instrumente de plata
- urmarirea respectarii procedurii de recuperare a creantelor

CERINTE

- studii medii finalizate (in domeniul economic);
- experienta profesionala minim 1 an;
- cunostinte PC (Excel-nivel avansat);
- persoana responsabila, organizata, cu initiativa.

BENEFICII OFERITE

- posibilitati reale de avansare;
- traininguri;
- pachet salarial atractiv cu posibilitatea renegocierii.

TCE LOGISTICA SRL, membru al RTC Holding, este liderul national in distributia interna prin curierat rapid si transport cargo, venind in intampinarea necesitatilor clientilor sai prin singura solutie completa din industria de logistica din Romania

TCE LOGISTICA SRL detine in momentul de fata cea mai extinsa retea de distributie, prin rute optimizate astfel incat sa putem asigura livrarea bunurilor clientilor nostril in 24 - 48h pe tot cuprinsul Romaniei. Platformele prezente in fiecare resedinta de judet si cele 250 de localitati in care suntem prezenti ridica nivelul calitatii serviciilor prestate la cotele cele mai inalte.