Credit Analyst

Skiff Production SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Atragerea de noi clienti si promovarea ofertelor de credit ale bancilor partenere;
- Selectarea celei mai potrivite forme de creditare pentru nevoile clientului;
- Intocmirea dosarului de credit;
- Gestionarea bazelor de date si mentinerea relatiei cu clientii.

CERINTE

- Absolvent de facultate sau student in an terminal la o facultate de profil economic;
- Minim 1 an experienta in vanzari (experienta in brokeraj de credite, consultanta bancara, consultanta financiara constituie un avantaj);
- Cunostinte operate PC: Word, Excel, Power Point;
- Cunoasterea unei limbi straine de circulatie internationala;
- Bune abilitati de comunicare (scris si oral) si orientare catre client;
- Persoana proactiva, responsabila si perseverenta in atingerea obiectivelor;
- Capacitate de invatare continua si rapida.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + comission (pachet salarial peste media pietei);
- Training gratuit;
- Bonusuri si programe motivationale (concursuri, masina de serviciu);
- Oportunitati solide pentru construirea unei cariere pe termen lung intr-o companie in plina ascensiune;
- Echipa tanara si mediu de lucru profesionist.

Intermediere de credite, brocheraj financiar si consultanta de afaceri.