Credit Advyser

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

VREI sa iti incepi in forta cariera in domeniul financiar, dar nu ai experienta necesara?
CREZI ca ai ceva de spus in acest domeniu, dar nimeni nu iti da sansa sa iti demonstrezi abilitatile?
ITI DORESTI un job provocator, dar cu program flexibil?
VREI sa inveti mult, intr-un timp foarte scurt?

Atunci nu mai astepta si ACCEPTA PROVOCAREA!

Compania noastra, aflata intr-un continuu proces de dezvoltare, iti ofera sansa de a ocupa una din pozitiile vacante de CREDIT ADVYSER.

Responsabilitati aferente postului:
-crearea unui portofoliu de clienti si mentinerea relatiei cu acestia;
-promovarea ofertei de credite aflate in portofoliul bancilor partenere, atat direct cat si prin parteneri din domeniul afacerilor imobiliare;
-acorda consultanta financiara si asistenta in intocmirea dosarului de credit potentialilor clienti, prin prezentarea solutiei optime corespunzatoare fiecarui client;
-realizarea si depasirea targetului lunar;
-job-ul presupune activitate de teren.

CERINTE

Profilul candidatului:
-persoana energica, ambitioasa, comunicativa, orientata spre client, cu spirit intreprinzator si dorinta de autodepasire;
-student/absolvent de facultate cu profil economic;
-cunostinte operare PC (WORD, EXCEL, INTERNET);
-cunoasterea limbii engleze;
-perseverenta in atingerea obiectivelor propuse;
-experienta in vanzari constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
-sansa unica de a-ti dezvolta abilitatile si de a incepe in forta o cariera in domeniul bancar;
-un pachet consistent de training-uri interne, asigurate impreuna cu partenerii nostrii;
-sansa unica de a cunoaste in modul cel mai rapid posibil piata bancara din Romania;
-lucrul intr-o echipa tanara si dinamica.
Acitivitatea de vanzare directa a produselor financiare poate genera venituri semnificative in functie de rezultatele obtinute , recompensarea financiara a performantelor urmand a fi facuta pe baza de comision .