Credit Adviser

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati aferente postului:
-crearea unui portofoliu de clienti si mentinerea relatiei cu acestia;
-promovarea ofertei de credite aflate in portofoliul bancilor partenere, atat direct cat si prin parteneri din domeniul afacerilor imobiliare;
-acorda consultanta financiara si asistenta in intocmirea dosarului de credit potentialilor clienti, prin prezentarea solutiei optime corespunzatoare fiecarui client;
-realizarea targetului lunar;
-job-ul presupune activitate de teren.

CERINTE

Profilul candidatului:
- persoana energica, ambitioasa, comunicativa, orientate spre client, cu spirit intreprinzator si dorinta de autodepasire;
- student/absolvent de facultate cu profil economic;
-cunostinte operare PC (WORD, EXCEL, INTERNET);
-cunoasterea limbii engleze;
-perseverenta in atingerea obiectivelor propuse;
-experienta in vanzari de produse financiare constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
-sansa unica de a-ti dezvolta abilitatile si de a incepe in forta o cariera in domeniul bancar;
-un pachet consistent de training-uri interne, asigurate impreuna cu partenerii nostrii;
-sansa unica de a cunoaste in modul cel mai rapid posibil piata bancara din Romania.
Acitivitatea de vanzare directa a produselor financiare poate genera venituri semnificative in functie de rezultatele obtinute , recompensarea financiara a performantelor urmand a fi facuta pe baza de comision .