COUNTRY MANAGER

ETCi

Job expirat

RESPONSABILITATI

- conducerea activitatii sucursalei(biroului)
- dezvoltarea activitatii companiei
- crearea de oportunitati pentru inceperea unor noi activitati cu clientii existenti
- cercetarea de piata pentru atragerea noilor clienti

CERINTE

- absolvent de facultate, profil inginerie, constructii sau alte discipline din acest domeniu
- experienta in domeniu
- competenta la nivel inalt ca inginer general (Senior Engineer)
- abilitati de conducere a unei echipe
- axarea pe interesele clientilor companiei
- experienta obtinuta printr-o serie de proiecte de inginerie si constructii
- limba romana si engleza la nivel fluent

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial este unul atractiv si la nivelul cerintelor postului: 168.500 - 217.000 RON, platibili in Romania in Euro, echivalentul a £35.000-£45.000.pe an.

Please also send your CV in ENGLISH!

ETCi is a dynamic international consultancy providing a range of search and selection services to UK companies We help our clients to attract and retain the best candidates in a competitive world market.

Clientul nostru este o companie de consultanta castigatoare a multor premii ce are sedii in intreaga lume.
Domeniile de activitate ale companiei sunt:Civil Engineering, Bespoke Project Solutions, si toate aspectele dezvoltarii si administrarii constructiilor, terenurilor , transporturilor, apelor si mediului inconjurator.