Cost Engineer

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizează și verifică antemăsurători, situații de lucrări, atașamente, devize, calculații de preț și alte calcule.
Menține relaţia cu subantreprenorii și beneficiarii.
Oferă informaţii și consiliază clienții în limita responsabilităţii.
Verifică lista materialelor și a articolelor de deviz primite de la specialități și semnalează eventualele probleme descoperite.
Întocmeşte sau completează rapoarte, înregistrări pentru informaţii diverse.
Își însușește și urmărește aplicarea legislației în ceea ce privește întocmirea documentațiilor tehnice de deviz.

CERINTE

Absolvent de studii superioare în domeniul construcțiilor civile.
Cunoștințe de Excel și Autocad.
Cunoştinţele de WINDEV constituie un avantaj major.
Cunoaşterea materialelor de construcţii şi a detaliilor tehnice legate de folosirea acestora.
Persoana organizată, atentă la detalii.
Capacitate de analiză şi sinteză.
Capacitate de lucru cu termene limită.
Determinare, responsabilitate în muncă.
Bune abilităţi de comunicare şi lucru în echipă.
Adaptabilitate sporită.

BENEFICII OFERITE

Cultură organizațională orientată către profesionalism și dinamism.
Echipă tânără și motivată.
Dezvoltare profesională.

AllJobs4All este un proiect AllConsulting Group ce a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul proiectului este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)