cosmeticiana + tehnician maseur

Ideal Contour

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectuarea de proceduri specifice unui salon de infrumusetare: tratamente faciale, impachetari corporale, electrostimulare, masaj corporal si facial, UCW, endermologie corporala si faciala, ultrasunete corporale si faciale, microdermabraziune corporala si faciala, bronzare organica;
- realizarea evaluarilor/consultatiilor corporale si intocmirea fiselor de tratament ale clientelor;
- prezentarea ofertei de servicii si produse clientelor potentiale si existente si recomandarea tratamentului potrivit si efectuarea acestuia;
- intretinerea unei atmosfere placute si agreabile;
- pastrarea locului de munca in conditii de igiena corespunzatoare.

CERINTE

Cunostinte medicale, absolventa sau studenta la kinetoterapie, fiziokinetoterapie sau medicina generala.
- Obligatoriu cunoascatoare a tehnicilor de masaj anticelulitic, relaxare si cursuri de cosmetica; experienta anteriora poate constitui un atuu; cunostintele referitoare la masajul terapeutic si drenaj limfatic manual constituie de asemenea avantaj.
- Imagine ingrijita si placuta;
- Persoana agreabila, volubila, entuziasta, comunicativa;
- Persoana responsabila si care isi asuma noi task-uri;
- Dorinta de perfectionare si dezvoltare personala;
- Simt estetic dezvoltat;
- Persoana ordonata si meticuloasa.

BENEFICII OFERITE

salariu in functie de performantele dovedite.

Avand o experienta de aproape 6 ani in domeniul infrumusetarii, slabirii si remodelarii corporale, salonul Ideal Contour te asteapta intr-un mediu cald, intim, cu un personal profesionist, pregatit sa iti ofere cele mai eficiente tratamente si tehnici de remodelare corporala, cu aparatura moderna, de ultima generatie, totul pentru a da forma ideala corpului tau!

Va oferim servicii profesionale si de calitate pentru obtinerea rezultatelor rapide: electrostimulare, endermologie cu Dermocell Expert, microdermabraziune, ultrasunete, impachetari corporale pentru slabire rapida, anticelulita si antivergeturi, masaj anticelulitic, masaj de relaxare, masaj terapeutic, masaj de drenaj limfatic manual, impachetare cu argila UCW, bronzare organica, epilare definitiva SPL! Avem pana in prezent mii de abonamente incheiate de catre femeile care au apelat la serviciile noastre. Atat personalul cat si clientela este formata numai din persoane de sex feminin!

Adresa: Bd. Gheorghe Sincai Nr. 13, Bl. 5, Et. 1, Ap. 7, Interfon 7, Sector 4, Bucuresti
Tel: 0722 433 921
office@idealcontour.ro
www.idealcontour.ro