COSMETICIANA - (Cabina tratamente - magazin de lux de produse cosmetice)

GREEN NET SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sedinte de tratament cosmetic facial, constand din aplicarea de produse cosmetice apartinand unor game de prestigiu din import (Elvetia, Italia);
- sedintele de tratament vor consta/ avea ca efecte: depigmentarea tenului, aplicarea de masti regenerante, corectarea si prevenirea ridurilor, ameliorarea cearcanelor si pungilor de sub ochi, cresterea luminozitatii tenului, mentinerea elasticitatii pielii;
- locul de munca: magazin de produse cosmetice de lux, situat intr-o zona centrala a capitalei, dotat cu cabina pentru tratamente cosmetice;
- programul de lucru: part-time (4 ore/zi);

CERINTE

- abilitati de comunicare, relationare cu clientii;
- seriozitate, punctualitate;
- calificare in domeniu;
- prezenta agreabila;
- dinamism;

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- mediu de lucru profesionist;
- program de lucru flexibil.

DESCRIEREA FIRMEI

Import si distributie produse cosmetice si fito-terapeutice