Cosmeticiana

Centrul Fericirii

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cosmeticiana este responsabila pentru oferirea catre oaspeti a tratamentelor faciale si serviciilor de infrumusetare, precum si a recomandarilor de ingrijire faciala, in concordanta cu politicile si procedurile Centrului Fericirii.

CERINTE

Căutăm o persoană fericită sau care caută fericirea și crede în ea.
O persoană pasionată de ceea ce face.
O persoană care își dă seama de beneficiile de a fi asumat și responsabil.
Candidatul ideal este sociabil, plăcut și entuziast. Comunică ușor și profesionist, fiindu-i ușor să se adapteze standardelor și regulilor companiei.
Îi place, se simte bine și caută să facă parte dintr-o organizație stabilă, echilibrată, provocatoare și prietenoasă.
Este un fan al vieții sănătoase, citește mult, îi place să se dezvolte personal.

"Centrul Fericirii" este primul centru de transformare integrativă în care orice om poate să-și îndeplinească un obiectiv personal sau/și profesional sau să-și rezolve o situație de viață pentru evoluția sa.
Cum facem asta?
- prin pachete integrative de transformare;
- prin sesiuni specifice susținute de specialiști ca: nutriționiști, medici, fitoterapeuți, biofeedback terapeuți, psihoterapeuți, coachi, psihologi, fiziokinetoterapeuți
- prin workshop-uri/training-uri/cursuri de dezvoltare și formare;
- prin servicii pentru fizic: exerciții fizice, masaj, remodelare corporală, înfrumusețare, detoxifiere;
- prin produse sănătoase: suplimente alimentare naturale și bio, cosmetice bio;
- prin mediu de suport;
- prin evenimente de informare și socializare;
Credem ca fiecare om poate să evolueze continuu și să obțină împlinire personală prin maximizarea și atingerea potențialului integrat între toate ariile vieții.