Cosilier Comercial Showroom

AVITECH Co.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura promovarea produselor;
- Identifica potentialii clienti;
- Prezinta produsele si ofera consultanta de specialitate;
- Comunica cu clientii, ofera informatii suplimentare solicitate prin telefon, fax sau e-mail

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta de minim doi ani intr-o pozitie similara
- Cunostinte avansate Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), Outlook
- Persoana deschisa, energica, dinamica, capabila sa relationeaze usor cu clientii potentiali
- Usurinta de a-si insusi cunostinte de natura tehnica
- Spontaneitate, atitudine proactiva.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv
- Dezvoltare profesionala intr-un mediu tanar, competitiv

Fondata in 1999, AVITECH Co. a devenit cea mai reprezentativa companie romaneasca specializata in importul, distributia, proiectarea si instalarea de sisteme audio/vizuale si multimedia, atat pentru zona comerciala cat si pentru cea rezidentiala.