Corporate Sales Consultant_Bucuresti

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati

• Promovarea serviciilor companiei;
• Contactarea clientilor existenti si noi (clienti finali), ofertare, negociere, contractare, urmarirea contractelor;
• Urmarirea respectarii termenilor contractuali si a detaliilor legate de acest aspect;
• Propunerea de idei de promovare, publicitate si promotii;
• Calificarea prospectilor si identificarea oportunitatilor de colaborare;
• Oferirea de mostre clientilor si prezentarea unor simulari ale solutiilor propuse spre colaborare.

CERINTE

Cerinte

• Experienta in vanzari pe teren si business to business;
• Experienta intr-un domeniu similar reprezinta un avantaj;
• Persoana comunicativa, dinamica, cu initiativa, punctuala, flexibila;
• Disponibilitatea de a calatori in toata tara minim 50% din timp (detine carnet conducere categoria B), biroul fiind locat in Timisoara.

BENEFICII OFERITE

• Salariu fix si bonus din vanzari;
• Telefon, laptop;
• Masina de serviciu;
• Posibilitati de dezvoltare profesionala (traininguri).

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.