Corporate Relationship Manager

LIBRA BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vei promova si vinde serviciile bancii, oferind clientilor persoane juridice consiliere financiar-bancara;
- Vei contribui activ la cresterea portofoliului de clienti prin vanzare directa si prin vizite pe teren, la clientii existenti si potentiali;
- Vei oferi consultanta cu privire la tranzactiile zilnice ale clientilor, la solicitarea acestora;
- Vei raspunde de atingerea target-ului stabilit de banca.

CERINTE

- Absolvent(a) studii superioare;
- Extrem de activ(a), organizat(a) si cu initiativa;
- Perseverent(a) in demersurile tale comerciale;
- Dispus(a) la deplasari pe teren in vederea atingerii target-ului stabilit;
- Orientat(a) catre rezultate imediate;
- Calitati de negociere si o mare orientare spre clienti;
- Abilitati excelente de comunicare excelente si persuasiune.

BENEFICII OFERITE

- Iti oferim un pachet salarial fix foarte avantajos, telefon mobil, bonuri de masa si comisioane lunare din vanzari.

Pentru detalii suplimentare, te rugam sa accesezi www.librabank.ro/Cariere.
De asemenea, ne poti trimite cv-ul tau si pe adresa jobs@librabank.ro cu mentiunea Corporate Relationship Manager.

Misiunea noastra este sa oferim cele mai potrivite solutii financiare pentru specialistii din segmentul profesiunilor liberale si pentru antreprenorii din segmentul firmelor mici si mijlocii.
Pentru aceasta, iti punem la dispozitie o echipa de oameni talentati si motivati, pregatiti sa te asiste. Este convingerea noastra ca succesul si performanta in mediul bancar se realizeaza nu doar prin oferirea de servicii de calitate ci, mai ales, prin construirea unor relatii si parteneriate financiare de lunga durata cu clientii nostri.