Corporate Medical Manager

Best Corporate Labour Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Asigura organizarea, coordonarea, controlul si evaluarea activitatii celor doua divizii: Medical Adviser si Medicina Muncii, cu implicarea coordonatorilor diviziilor mentionate;
• Iniţiază masuri pentru imbunatatirea modului de lucru si realizarea indicatorilor de performanta stabiliti;
• Monitorizeaza in permanenta medicii angajati / colaboratorii in privinta respectarii programului, a tinutei si atitudinii fata de pacienti;
• Inlocuieste medicii, cu alti medici, atunci cand acestia nu pot fi prezenti la program din diferite motive: concedii, congrese etc.

CERINTE

• Absolvent al Facultatii de Medicina si Farmacie;
• Experienta anterioara in formarea, conducerea si coordonarea unei echipe;
• Spirit de echipa;
• Vorbitor fluent de limba engleza;
• Orientare catre client;
• Persoana comunicativa, creativa, flexibila, dornica de implicare pe termen lung, prezenta placuta;
• Cunostinte pc (Word, Excel, Power Point).

We are a friendly company with a personal approach to recruitment. We endeavour to treat all of our candidates how we ourselves would wish to be treated and we make every effort not to waste your time or make any false promises of work that we cannot deliver upon.