CORPORATE HEALTHCARE MANAGER

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzare corporate servicii si asigurari medicale,
- Hunting clientela: identificarea de noi oportunitati in zona Brasov si in tara daca este nevoie,
- Creare si dezvoltare portofoliu de clienti: ofertare si vanzare servicii medicale de la 300 agentii medicale,
- Raporteaza catre Lieder Corporate Sales.

CERINTE

- Persoana cu experienta in activitatea de vanzare B2B,
- Experienta de vanzare in domeniul serviciilor si asigurarilor medicale,
- Limba engleza nivel avansat,
- Permis cat. B,
- Domiciliu in Brasov sau imprejurimi, disponibilitate pentru deplasare in teritoriu

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial fix motivant + parte variabila
- Buget protocol
- Decontare combustibil

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.