CORECTORI - cunoscatori de limbi straine

AIS Dunarea - DIADEIS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatea dumneavoastra principala va fi analiza a doua versiuni ale unui document in vederea reperarii problemelor de continut si de forma.

CERINTE

Viitorii nostri colegi sunt sau vor fi absolventi de limbi straine si sunt cunoscatori ai uneia din limbile urmatoare:

Bulgara, Portugheza, Neerlandeza, Polona, Slovena, Daneza

De asemenea, viitorii nostri colegi dau dovada de capacitate sporita de atentie, rigurozitate, rabdare, capacitate de a se incadra in termene limita, spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

Veti avea oportunitatea de a lucra in cadrul unui proiect european de anvergura.

Ne ocupam de formarea dvs profesionala.

Veti lucra intr-un mediu performant si placut.

A.I.S -DIADEIS ofera servicii complexe de inginerie documentara.
Cu o cifra de afaceri de aproximativ 10 milioane EUR, o echipa permanenta de peste 600 angajati in Franta si in Oceanul Indian si o noua orientare strategica, ne numaram astazi printre cei mai importanti actori ai pietei de productie si utilizare de date digitale.
Acum suntem prezenti si in Romania si va invitam sa va alaturati echipei noastre.