COPY / PRINT OPERATOR

AllConsulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

• COPY / PRINT OPERATOR
• responsabil cu realizarea de print-uri (preluarea comenzilor, pregatirea layout-ului pentru print a documentelor primite si printarea acestora)

CERINTE

• Student
• Cunostin¿e operare PC (MS Office, Adobe Acrobat)
• Reprezinta un avantaj cunoasterea programelor: Autocad, Corel, Photoshop cat si cunostinte IT
• Abilit¿¿i de comunicare si diplomat.
• Abilita¿i pentru multitasking (print din mai multe programe simultan)

BENEFICII OFERITE

• Mediu organiza¿ional pl¿cut.
• Echip¿ t¿n¿r¿ ¿i motivat¿.
• Program 5h/zi
• Salariu 700 RON

AllConsulting Group – grup de companii ?nfiin?ate ?ncep?nd cu anul 2001, ai c?rei membri sunt firme specializate ?n domeniile: consultan??, proiectare ?i arhitectur?, construc?ii, real estate, brokeraj imobiliare, media, publicitate ?i contabilitate. Printre obiectivele AllConsulting Group se num?r? o ofert? de servicii complete, realizate irepro?abil de c?tre profesioni?ti ?n domeniu, eficientiz?nd astfel timpul ?i resursele clien?ilor no?tri (mai multe detalii pe www.allconsultingroup.ro ).