Coordonator zonal distributie

boxpoint impex srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonatorul zonal va trebui sa recruteze, sa instruiasca si sa coordoneze activitatea echipei locale in realizarea activitatii pe raza localitatii precum si in localitatile din judet, in functie de cerintele fiecarui tip de proiect. Planifica si participa la activitatea de control a distributiei.
Raporteaza rezultatele activitatii catre departamentele stabilite.

CERINTE

Cautam o persoana responsabila capabila sa coordoneze echipele de distributie
Candidatul ideal va trebui sa-si planifice activitatea proprie precum si a intregii echipe,
Sa aiba cunostinte de operare PC (e-mail, programe de baza - Excel, Word, Outlook, Acces).
Rezistenta la stres si disponibilitate pentru program de lucru prelungit .

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
Pachet salarial atractiv;
Autoturism;
Telefon;
Bonusuri in functie de performanta.

DESCRIEREA FIRMEI

Furnizor de servicii postale adresate si neadresate