Coordonator vanzari telecom directe (door2door)

Premium Telecom SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participa activ la
-crearea echipei de vanzari directe (din usa in usa)
-stabilirea targeturilor
-urmarirea performantei vanzatorilor
-stabileste zonele si orarul de lucru impreuna cu vanzatorii
Efectueaza trainingul angajatilor noi, pe baza cunostintelor proprii dobandite in vanzarile directe

Participa deasemenea la procesul de vanzari directe door2door si/sau prin telefon.

Serviciile vandute sunt de Internet, TV, telefon, preponderent catre persoane fizice la bloc.

CERINTE

-experienta in vanzari directe (preferabil intr-o companie mare) de minim 2 ani
-experienta in vanzari de servicii telecomunicatii prezinta un avantaj
-cunostinte bune de operare PC - pentru intocmire contracte, rapoarte de performata ale vanzatorilor, preluarea comenzilor din partea clientilor si transmiterea catre vanzatori

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comision vanzari echipa + comision vanzari proprii.

DESCRIEREA FIRMEI

Furnizor de servicii telecom