Coordonator Vanzari Servicii - Cod NCVS

NIMBLE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identifica si contacteaza potentialii clienti pentru oferirea serviciilor companiei;
- Prezinta serviciile companiei potentialilor clienti;
- Realizeaza ofertele de servicii;
- Incheie contracte prestari servicii;
- Urmareste derularea contractelor incheiate;
- Fidelizeaza clientii companiei, prin oferirea de servicii diverse;
- Efectueaza studii de piata pe domeniul activat.

CERINTE

- Studii medii/superioare;
- Experienta in vanzari produse si servicii;
- Bun negociator;
- Persoana activa, organizata, sistematica.

BENEFICII OFERITE

- Se ofera mediu de lucru motivant, bazat pe respectarea angajatului;
- Pachet salarial format din salariul fix si comision.

NIMBLE CONSULTING este o companie tanara, in plina dezvoltare, care pune accentul pe profesionalism, seriozitate si promptitudine.
Pentru ca resursele umane se regasesc in toate actiunile, deciziile si succesele unei companii, NIMBLE CONSULTING va ofera sprijin total in ceea ce priveste:
-admistrarea si evidenta de personal;
-recrutarea si selectia de personal;
-analiza si diagnoza organizationala;
-leasing de personal.

Puteti aplica pe email: office@nimble.ro specificand codul jobului dorit.